TEX-11-045 TORCH IGNITION COIL - Nissan
Home/Store/Ignition Coil
SKU TEX-11-045
Quality Guaranteed
In stock
1
Product Details
Brand: TORCH
Weight: 0.44 kg
CROSS REFERENCES:
• 22448-8J11C
• BREMI 20455
• DELPHI GN10242-11B1
VEHICLE APPLICATIONS:
• NISSAN MAXIMA 2006-2008
• NISSAN MURANO 2004-2008\
• NISSAN PATHFINDER 2000+
Show More
Save this product for later
Share this product with your friends
ShareSharePin it
Home/Store/Ignition Coil
You May Also Like
PT-BKR6L HIBANA PLATINUM SPARK PLUG [M14x1,25 Spanner=16 Gap=1.1mm]
SKU PT-BKR6L
9492 SCT-GERMANY REAR WIPER BLADE - 14" 350 MM